top of page

Digital Hotel Care Hakkımızda

TEC
RÜBE

     1999 yılından itibaren, Antalya Lara, Kemer ve Side bölgelerinde bulunan tesislerde farklı departmanlarda görev almış olan alanında uzman ekibimizle birlikte 2019 yılından itibaren farklı otel işletmelerine danışmanlık vermeye başlamıştır.

     Digital Hotel Care, 2022 yılı Eylül ayında kurumsal kimliğe sahip olarak Delphin Hotels ve Oz Hotels markalarına işletme danışmanlığı, B2B kontrat oluşturma danışmanlığı, operasyon danışmanlığı, çağrı merkezi kurulumu, SEO danışmanlığı, dijital pazarlama, web sitesi kurulumu, rezervasyon motoru, sadakat programı kurulumu, sosyal medya yönetimi, kurumsal whatsapp kurulumu, OTA yönetimi, analiz ve raporlama gibi alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.

     Türkiye'de ilk kez Holidaycheck.de resmi partnerliği ve Travelclick / Amadeus resmi partnerliğimiz bulunduğundan dolayı dijital pazarlama ve analiz alanlarında kaliteli hedef kitleye sahip olarak başarılı operasyonlar yönetmekteyiz.

      Turizm sektöründe dijital dönüşüme yatırım yapmak isteyen markalarla yola çıkarak, kendi kaynağını yaratan ve sürdürülebilir organizasyonlar kurmaktayız.

     Başarımızın ve hızlı büyümemizin en büyük formülü çalıştığımız tesislerde yakaladığımız %25 seviyesindeki karlılık artışıdır.

     Başarının kriterini iyi belirlemek ve başarıyı doğru tanımlamak gerekir. Online Satış & Pazarlamada yatırımın karşılığını almak zaman gerektiren zahmetli bir süreçtir. Gerçekçi ve doğru hedef belirlenmelidir.

     Tüm yatırımcılar yatırımın ne sürede ve ne ölçüde geri döndüğünü sorgular. Halbuki Online Satış & Pazarlamada başarılı olmak için makul hedefler doğru planlamayla zamana yayılırsa, tepeden aşağıya kar topu yuvarlamak gibi maliyeti azalan ve geliri artan, hızlı büyüyen bir yatırım olur.

     Aynı zamanda Online Satış & Pazarlamadaki doğru strateji, otelin B2B dahil tüm satış kanallarında maksimum verim almasını sağlar.

     Yatırım yapmaktan korkmayın, dijitalden ve gelecekten kaçamazsınız. Sektöre yön veren ve başarıya ulaşan tarafta olun.

     Unutmayın, değişemezseniz gelişemezsiniz.

GEL
ECEK

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page