top of page

Digital Hotel Care Tripadvisor Partnerliği

digital-hotel-care-tripadvisor-partnerligi

     Digital Hotel Care olarak, Tripadvisor seyahat ve bilgi web sitesinin resmi partneridir.

     Yurt dışından veya yurt içinden seyahat eden konukların kullandığı en önemli yorum, bilgi edinme ve rezervasyon gerçekleştirilen web sitesidir. Aylık ortalama 324 Milyon site ziyaretçisiyle dünyanın önde gelen seyahat web sitesi ile Türkiye'deki bütün oteller arasındaki partnerlik ilişkisini yürütmekteyiz.

     Tripadvisor'da yer alan otellere ait sayfaların yönetimi, organik sıralaması ve pazarlama çalışmalarını yönetmekteyiz. Çalıştığımız otelleri bulundukları konumda üst sıralara çıkartarak Tripadvisor üzerinden otellerin resmi web sitelerine gelen nitelikli site ziyaretçi sayıları kısa sürede %64 seviyesine ulaşmaktadır. Aynı zamanda, Tripadvisor üzerinden gelen rezervasyon oranlarında ortalama %34 oranında artış sağlamaktayız.

Tripadvisor Yönetim Maliyeti

     Digital Hotel Care olarak, otellere ait olan Tripadvisor hesapları için ilave ücret almamaktayız.

     Tripadvisor üzerinden otellerin doğru yönetilmesi, misafir yorumlarına doğru cevap verilmesi, misafirler tarafından gelen soruların cevaplanma hızı, organik olarak ziyaretçi sayılarının arttırılması ve en önemlisi Tripadvisor üzerinden yürütülecek olan pazarlama faaliyetlerinin yönetimi ile ilgili otellere tarafımızdan danışmanlık hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

     Otele ait olan tüm dijital kanalların doğru strateji ile yönetilmesi bizim için önemlidir.

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page