son_png.png

DIGITAL HOTEL CARE

ONLINE SALES & MARKETING SERVICES

by HASAN SINAY

MARKALAR

Delphin_Logo.png

Delphin Hotels & Resorts

     Antalya'da 7 adet 5 yıldızlı tesise sahip olan Delphin Hotels ailesi ile 2015 Mart ayından itibaren krizlere ve olumsuzluklara rağmen her yıl cirosunu arttırarak başarılı online satış rakamları elde edilmektedir. Başlangıçta online satış payı genel cironun %1,5 seviyesindeyken 2022 yılı %22 seviyelerine gelmiştir.

     Her yıl yeni pazarlama kanalları ve stratejik pazarlama bütçesi ile 2015-2018 arası internet sitesi satışları her yıl yeni rekorlar kırmıştır. 2017 yılında call center birimimizi kurarak başarımıza hızlı ivme kazandırdık.

     2019 yılında yayına alınan yeni internet sitesi ve üyelik programıyla başarılı satış ve CRM hizmetimiz artarak devam etmiştir. Sadece 20 ayda pandemiye rağmen 25 Bin aktif üyeye ulaşılmıştır.

     Online satış ve dijital pazarlama başarı hikayemiz tüm hızıyla devam etmektedir.

DJI_0447-Edit.jpg

Delphin Imperial

Lara / Antalya

DJI_0623-Edit.jpg

Delphin Be Grand Resort

Lara / Antalya

PALACE.jpg

Delphin Palace

Lara / Antalya

DIVA.jpg

Delphin Diva

Lara / Antalya

DELUXE.jpg

Delphin Deluxe

Okurcalar / Antalya

PLATINUM.jpg

Botanik Platinum

Okurcalar / Antalya

GENEL ALAN-Main building (Ana Bina).jpg

Botanik Hotel & Resort

Okurcalar / Antalya

beyaz.png

Oz Hotels & Resorts

     Antalya'da 4 adet 5 yıldızlı tesise sahip olan Oz Hotels ailesi ile 2022 Mart ayından itibaren çalışmaya başladık. Başlangıçta Side ve Alanya'da bulunan 3 otel ile OTAlarda kayıt açarak satış yapmaya ve Holidaycheck, Tripadvisor, Google gibi Metasearch kanallarında tesislerin sayfalarını yönettik. 

     Sadece 40 günde 600 Bin Euro satışa yaklaşan online satış performansı ile Antalya Resort & Spa tesisine ait satış kanallarını da bünyemize dahil ettik. Toplam 60 günün ardında 1 Milyon Euro online satış rakamına ulaşarak grubun tarihinde ilk defa başlanan online satış başarısı memnuniyet yarattı. Sırasıyla yeni internet sitesi, rezervasyon motoru, üyelik programı, çağrı merkezi, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ile 2023 yılı toplam ciro içindeki online satış payı hedefini %25 olarak belirlenmektedir. Bu başarı sadece 8 ay gibi bir sürede gerçekleşmiştir

     Başarı hikayemizin henüz başındayız ve artarak devan edecektir.

Oz Hotels Antalya Resort Main.jpg

Antalya Resort & Spa

Muratpaşa / Antalya

Oz Hotels Side Premium Pool 4.jpg

Side Premium

Side / Antalya

pool6.jpeg

İncekum Beach Resort

Okurcalar / Antalya

Oz Hotels Sui Resort Building 2.jpg

Sui Resort

Okurcalar / Antalya