top of page

Digital Hotel Care Markalar

digital-hotel-care-referans-delphin-hotels

Delphin Hotels & Resorts

     Antalya'da 7 adet 5 yıldızlı tesise sahip olan Delphin Hotels ailesi ile 2015 Mart ayından itibaren krizlere ve olumsuzluklara rağmen her yıl cirosunu arttırarak başarılı online satış rakamları elde edilmektedir. Başlangıçta online satış payı genel cironun %1,5 seviyesindeyken 2022 yılı %22 seviyelerine gelmiştir.

     Her yıl yeni pazarlama kanalları ve stratejik pazarlama bütçesi ile 2015-2018 arası internet sitesi satışları her yıl yeni rekorlar kırmıştır. 2017 yılında call center birimimizi kurarak başarımıza hızlı ivme kazandırdık.

     2019 yılında yayına alınan yeni internet sitesi ve üyelik programıyla başarılı satış ve CRM hizmetimiz artarak devam etmiştir. Sadece 20 ayda pandemiye rağmen 25 Bin aktif üyeye ulaşılmıştır.

     Online satış ve dijital pazarlama başarı hikayemiz tüm hızıyla devam etmektedir.

digital-hotel-care-delphin-imperial

Delphin Imperial

Lara / Antalya

digital-hotel-care-delphin-be-grand-resort

Delphin Be Grand Resort

Lara / Antalya

digital-hotel-care-delphin-palace

Delphin Palace

Lara / Antalya

digital-hotel-care-delphin-diva

Delphin Diva

Lara / Antalya

digital-hotel-care-delphin-deluxe

Delphin Deluxe

Okurcalar / Antalya

digital-hotel-care-botanik-platinum

Botanik Platinum

Okurcalar / Antalya

digital-hotel-care-botanik-hotel

Botanik Hotel & Resort

Okurcalar / Antalya

digital-hotel-care-referans-oz-hotels
Oz Hotels & Resorts

​     2022 yılı Mart ayında çalışmaya başladığımız Oz Hotels ile sadece 60 günde 1 Milyon Euro online gelir performansı elde ettik. Markanın tarihinde ilk defa gerçekleştirdiği bu yatırımın sonucunu çok hızlı bir şekilde geri almasıyla birlikte 2022 yılı online satış geliri 3 Milyon Euro'nun üzerinde kapattık.

     Sürdürülebilir ve daha kârlı bu yapıyı test edip sonucunu gören marka, 2023 yılına yeni internet sitesi, rezervasyon motoru, sadakat programı, çağrı merkezi, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve diğer hizmetlerimiz ile hızlı bir giriş yaptık.

     Online satış kârlılığı %20 daha fazla olduğundan dolayı, kendi dijital pazarlama bütçesini yaratan, sürdürülebilir bir eko sistem ile 2023 yılı online gelir ve dijital pazarlama bütçe hedefimizi belirledik ve EB dönemi biterken hedeflerimizi tekrar değerlendirerek arttırdık.

digital-hotel-care-oz-antalya

Antalya Resort & Spa

Muratpaşa / Antalya

digital-hotel-care-oz-side

Side Premium

Side / Antalya

digital-hotel-care-oz-incekum

İncekum Beach Resort

Okurcalar / Antalya

digital-hotel-care-oz-sui

Sui Resort

Okurcalar / Antalya

Holidaycheck.de
digital-hotel-care-holidaycheck

     2022 yılı Kasım ayından itibaren Digital Hotel Care Türkiye'de Holidaycheck.de resmi partneridir.

     Almanca konuşan ülkelerde en çok ziyaret edilen seyahat sitesi olan Holidaycheck ayda ortalama 3.1 Milyon aktif ziyaretçi sayısı bulunmaktadır. Çalıştığımız otel markalarının hedeflerine uygun olarak geliştirdiğimiz stratejilerle Holidaycheck web sitesinde bulunan tesis sayfalarını başarılı bir şekilde organik ve sponsorlu olarak yöneterek tesislerin daha fazla trafik almasını ve site içinden elde edilen satışlarını %78 oranında artmasını sağlamaktayız.

     Aynı zamanda Holidaycheck web sitesi üzerinden otelin kendi resmi sitesine ve çağrı merkezine nitelikli tüketici yönlendirerek otelin kendi satış kanallarından elde ettiği satışları organik ve sponsorlu olarak arttırmaktayız.

digital-hotel-care-icon

DIGITAL HOTEL CARE

ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİNİZ

bottom of page