top of page

Digital Hotel Care Holidaycheck.de Partnerliği

digital-hotel-care-holidaycheck-partnerligi

     Türkiye'de sadece Digital Hotel Care, Holidaycheck.de web sitesinin resmi partneridir.

     Türkiye'de bulunan tüm oteller için Almanya, Avusturya ve İsviçre ülkelerinden seyahat eden konukların kullandığı en önemli yorum, bilgi edinme ve rezervasyon gerçekleştirilen web sitesidir. Aylık ortalama 3.1 Milyon site ziyaretçisiyle Avrupa'nın önde gelen seyahat web sitesi ile Türkiye'deki bütün oteller arasındaki partnerlik ilişkisini yürütmekteyiz.

     Holidaycheck.de sitesinde yer alan otellere ait sayfaların yönetimi, organik sıralaması ve pazarlama çalışmalarını yönetmekteyiz. Çalıştığımız otellerin Holidaycheck.de sitesi üzerinden gelen rezervasyon oranlarında ortalama %78 artış elde etmekteyiz.

Holidaycheck Yönetim Maliyeti

     Digital Hotel Care olarak, otellere ait olan Holidaycheck.de hesaplarını yönetmek için ilave ücret talep etmemekteyiz. Holidaycheck üzerinden otellerin doğru yönetilmesi, misafir yorumlarına doğru cevap verilmesi, misafirler tarafından gelen soruların cevaplanma hızı, organik olarak ziyaretçi sayılarının arttırılması ve en önemlisi Holidaycheck üzerinden yürütülecek olan pazarlama faaliyetlerinin yönetimi ile ilgili otellere tarafımızdan danışmanlık hizmeti verilmektedir. Tüm bu ücretler tarafımızca ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

     Otele ait olan tüm dijital kanalların doğru strateji ile yönetilmesi bizim için önemlidir.

digital-hotel-care-icon

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page