top of page

Digital Hotel Care Hedefleri

Ciro Katkısı

İlk 12 ay sonunda otelin toplam cirosuna %10 ilave ciro katkı sağlamak. Online Satış & Pazarlama gelirini %60 arttırmak. Gerçekleştirilecek olan analiz ve raporlamalar sayesinde otel kârlılığını arttırmak.

Dönüşüm Oranı

12 ay sonunda internet kullanıcıların satın alma oranını en az %1 ile başlayarak her geçen yıl en az %25'lik artışla Online satış dönüşüm oranı yakalamak.

Sürdürülebilirlik

Acentelere göre elde edilen fazla gelir ile dijital pazarlama gerçekleştirerek online satış ve dijital pazarlamanın kendi kendisini karşılayacak güçlü bir ekonomik sistem yaratmak.

Web Site Başarısı

İlk 12 ay sonunda web sitesi organik trafiğinde en az %30 artış. Hemen çıkma oranını %50 oranında tutmak. Markanın hedef kitlesine ait olan ülkelerde ve bölgelerde web sitesi trafiğini arttırmak.

Sürekli Çevrimiçi Kalmak

Hizmet verilen otelin içerik güncellemeleri ve web sitesi yeniliklerini 24 saat içerisinde yayına almak.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren yapıyı korumak.

Anında Geri Dönüş

Otel tarafından Digital Hotel Care'e ulaşan talep ve soruları aynı gün içerisinde işleme almak ve otele geri bildirimde bulunulmasını sağlamak.

Arama Sonuçları

Google başta olmak üzere arama motorlarında ilk 12 ayda branded aramalarda ilk sırada yer almak. Blog çalışması olursa 12 aylık süreçte non-branded arama sonuçlarında listeye girmek

Misafir Memnuniyeti

Otelin yer aldığı tüm Online alanlarda kullanıcıların taleplerine ve sorularına cevap verilmesini sağlamak. Daimi misafirleri özel hissettirmek ve sürekli yeni kullanıcılara ulaşmak.

Organik Başarı

Oluşturulan web sitesi, rezervasyon motoru, call center ve blog sayfası ile mutlu misafir, mutlu otel yönetimi ve başarılı operasyon yöneterek sürekli büyüyen bir sistem oluşturmak.

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page