top of page

Digital Hotel Care Hedefleri

digital-hotel-care-ciro-katkisi

Ciro Katkısı

İlk 12 ay sonunda otelin toplam cirosuna %10 ilave ciro katkı sağlamak. Online Satış & Pazarlama gelirini %60 arttırmak. Gerçekleştirilecek olan analiz ve raporlamalar sayesinde otel kârlılığını arttırmak.

digital-hotel-care-donusum-orani

Dönüşüm Oranı

12 ay sonunda internet kullanıcıların satın alma oranını en az %1 ile başlayarak her geçen yıl en az %25'lik artışla Online satış dönüşüm oranı yakalamak.

digital-hotel-care-surdurebilirlik
Sürdürülebilirlik

Acentelere göre elde edilen fazla gelir ile dijital pazarlama gerçekleştirerek online satış ve dijital pazarlamanın kendi kendisini karşılayacak güçlü bir ekonomik sistem yaratmak.

digital-hotel-care-web-basaris
Web Site Başarısı

İlk 12 ay sonunda web sitesi organik trafiğinde en az %30 artış. Hemen çıkma oranını %50 oranında tutmak. Markanın hedef kitlesine ait olan ülkelerde ve bölgelerde web sitesi trafiğini arttırmak.

digital-hotel-care-cevrimici-kalmak

Sürekli Çevrimiçi Kalmak

Hizmet verilen otelin içerik güncellemeleri ve web sitesi yeniliklerini 24 saat içerisinde yayına almak.

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren yapıyı korumak.

digital-hotel-care-geri-donusum

Anında Geri Dönüş

Otel tarafından Digital Hotel Care'e ulaşan talep ve soruları aynı gün içerisinde işleme almak ve otele geri bildirimde bulunulmasını sağlamak.

digital-hotel-care-arama-sonuclari

Arama Sonuçları

Google başta olmak üzere arama motorlarında ilk 12 ayda branded aramalarda ilk sırada yer almak. Blog çalışması olursa 12 aylık süreçte non-branded arama sonuçlarında listeye girmek

digital-hotel-care-misafir-memnuniyeti

Misafir Memnuniyeti

Otelin yer aldığı tüm Online alanlarda kullanıcıların taleplerine ve sorularına cevap verilmesini sağlamak. Daimi misafirleri özel hissettirmek ve sürekli yeni kullanıcılara ulaşmak.

digital-hotel-care-organik-basari

Organik Başarı

Oluşturulan web sitesi, rezervasyon motoru, call center ve blog sayfası ile mutlu misafir, mutlu otel yönetimi ve başarılı operasyon yöneterek sürekli büyüyen bir sistem oluşturmak.

digital-hotel-care-icon

DIGITAL HOTEL CARE

ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİNİZ

bottom of page