top of page

Digital Hotel Care Web Sitesi Kurulumu & Yönetimi

     Her markanın isteği, beklentisi ve hedefi farklıdır. Digital Hotel Care olarak öncelikle marka yetkilisinin isteklerini ve markanın dinamiklerini öğreniriz. Sonrasında hedefe ulaşmak için strateji belirleriz. Son olarak marka yetkilisi ile sözleşme imzalayarak projeye başlarız.

Web Sitesi Yayını ve Bakım Süreci

     Otelin isteğine ve kullanım amacına uygun, mobil uyumlu ve kullanıcı dostu, Türkçe İngilizce, Almanca ve Rusça olarak 4 farklı dil seçeneği ile dinamik internet sitesini, projenin büyüklüğüne göre 30 ile 90 iş günü arasında yayına hazır hale getirmekteyiz.

     Web sitesi kurulumu aşamasında Google Ads, Google Analytics, Google My Business ve diğer arama motoru kodları, SEO ve diğer alt yapılar hazır hale getirildikten sonra web sitesi yayına alınmaktadır.

     Web sitesi yayına alındıktan sonra markadan gelen içerik güncelleme talebi, içerik silinmesi veya yeni içerik ekleme talebi tarafımızca işin büyüklüğüne göre 24 saat içerisinde işleme alınır.

     Google ve diğer arama motorlarının sürekli güncellenen alt yapısıyla ilgili tarafımızdan gerçekleştirilecek güncellemeler için sözleşmede yer alan aylık bakım ücretine dahildir.

     Tarafımızca kurulumu gerçekleşip yayına alınan sitelerin, tasarım ve teknik alt yapısı her zaman güncelleneceğinden dolayı yeni bir internet sitesi ihtiyacı minimum 10 yıldır. Bir başka deyişle, Digital Hotel Care tarafından kurulumu ve yönetimi gerçekleştirilen bu yatırımın en az 10 yıllık kullanım ömrü bulunmaktadır.

Web Sitesi Neden Önemli?

     Web sitesi markanın dijital vitrini görevi görmektedir. Marka ile alakalı arama motorları, kullanıcılar, meta arama motorları, sosyal medya, harita uygulamaları, yorum siteleri kısacası dijital mecradaki kontrolü markada olan veya olmayan tüm paydaşlar markaya ait olan web sitesinden bilgi edinmektedir.

     Marka, kendi web sitesini ne kadar doğru, güncel ve işlevsel kullanırsa, kendisiyle ilgili tüm dünyadaki dijital platformlarda istediği sonuca dana net ve kısa yoldan ulaşmış olur.

     Sonuç olarak varlığından haberdar bile olunmayan web sitelerini, dijital platformları ve sosyal medya kanallarını kendi web sitesinde yer alan doğru bilgiyle yönlendirerek marka kendi tüketicisine ve potansiyel tüketiciye ulaşmış olur.

Web Sitesi Maliyeti

     Marka ile görüşülerek ihtiyaca uygun web sitesinin kurulumu ve yönetimi için bütçe belirlenir. Bütçenin Yarısı proje başlangıcında, kalan kısmı proje teslimatında tahsil edilir.

     Site yayına alındıktan sonra aylık bakım ücreti ile proje devam eder.

     Bütçeye SEO hizmeti, Google My Business yönetimi ve Google Analytics yönetimi hizmetleri dahildir.

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page