top of page

Digital Hotel Care Travelclick Partnerliği

digital-hotel-care-travelclick-partnerligi

     Dünyanın en iyi yazılım markası olan Amadeus'un sahip olduğu otelcilik, seyahat ve ulaşım sektörlerinde yazılım konusunda dünyanın en iyilerinden bir tanesi olan Travelclick ile iş birliğimiz bulunmaktadır.

     Travelclick dünyaca ünlü ve global olan bir çok büyük zincir otellerinin alt yapısını ve yazılımını sağlamaktadır.

     Türk otellerinin yurt dışında yapacakları olası otel veya hizmet yatırımları için global başarısı defalarca ünlü ve büyük otel markalarıyla kanıtlanmış Travelclick ile iş birliği oluşturulması için sistem ve süreç yönetimine katkıda bulunmaktayız.

     Travelclick ile birlikte otel işletme yönetimi olan PMS, arama motoru reklamları, rezervasyon motoru, sadakat programı, kanal yöneticisi, GDS bağlantısı, web sitesi veya sosyal medya yönetimi gibi bir çok hizmeti global ölçekte yönetmekteyiz.

Travelclick Maliyeti

     Digital Hotel Care, Travelclick üzerinden gerçekleşen tüm yönetimi ve danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

     Danışmanlık hizmeti verdiğimiz otellere sunulacak olan Travelclick hizmetleri ve ürünleri için Travelclick ile otel arasında sözleşme imzalanmasını sağlarız.

     Sözleşme imzalandıktan sonra otel ile birlikte operasyonu yöneterek, periyodik raporlamaları ve analizleri otel yönetimine sunarız.

     Her hizmet ve ürün için Travelclick tarafından uygulanan farklı fiyatlandırmalar mevcuttur.

     Detaylı bilgi için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz;

     https://www.amadeus-hospitality.com/

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page