top of page

Digital Hotel Care SEO Hizmeti

     Digital Hotel Care tarafından markalar için oluşturulan ve yönetilen web sitelerinde SEO hizmeti proje kapsamında dahil olarak ilave ücret talep edilmeden sağlanmaktadır. Digital Hotel Care olarak oluşturulan tüm web siteleri için Google tarafından SEO performansı %100 olarak sonuç almaktayız.

     Aynı zamanda, farklı firmalar tarafından oluşturulan web sitesi, SEO performansı konusunda kötü sonuç veriyorsa ve sadece SEO desteği talep eden markalara da yardımcı olmaktayız.

     Konusunda başarılı SEO ekibimizle birlikte markanın taleplerine ve hedefine uygun olarak minimum 12 aylık bir süreçte aylık sabit ücret karşılığında SEO hizmeti sağlamaktayız. Bu sayede Google tarafından değerlendirilen SEO performansını minimum %95 seviyesinde sonuç almaktayız.

SEO Hizmeti Çalışma Şekli ve Maliyeti

     Farklı firma tarafından oluşturulan ve yönetilen web sitesinde hedeflenen SEO sonucuna ulaşmak için web sitesi firması ve otelin hızına paralel olarak 12 ile 18 ay arasında yoğun çalışma dönemi gerekmektedir. Hedefimiz, Google tarafından SEO performansı minimum %95 seviyesine ulaştırmaktır.

     Yoğun çalışma dönemi sona erdikten sonra web sitesi SEO performansını aynı seviyede korumak için Google güncellemelerini takip ederek SEO alt yapısını sürekli güncel tutmaktayız.

     Web siteleri sürekli geliştirilen ve yeni içerik eklenen bir oluşumdur. Google tarafından gerçekleştirilen alt yapı güncellemelerini web sitesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için yoğun çalışma dönemi sonrasında aylık ücretimizde %50 indirim sağlayarak SEO hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

     Digital Hotel Care tarafından SEO hizmeti için en az iki haftada bir gün web sitesini yöneten firma ve otel temsilcisi ile toplantı organize edilir. Digital Hotel Care tarafından SEO için yapılması gerekenler listesi oluşturulur ve tarafımızca süreç takip edilir. Her aşamada otele tarafımızca SEO performans analizi sunularak SEO gelişimi raporlanır.

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page