top of page

Digital Hotel Care Otel + Uçak Rezervasyon Motoru

     Digital Hotel Care tarafından geliştirilen ve kullanılan rezervasyon motorumuza uçuş ve havaalanı transferi satın alma imkanı dahil edildi. Bu sayede otele ait rezervasyon motoru üzerinden misafirler otel + uçuş + transfer hizmetini paket halinde satın alabilecek. 53 farklı yurtdışı havaalanlarından Antalya'ya direkt uçuş sunmaktayız. Aynı zamanda İstanbul veya farklı havaalanı aktarmalı uçuşları da alternatif olarak misafirlere sunmaktayız. Rezervasyon motorumuzda Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olarak 4 farklı dilde hizmet vermektedir. Aynı zamanda Türk Lirası, GBP, USD ve Euro para birimleri üzerinden tahsilat gerçekleşmektedir.

     IP bazlı fiyatlandırma sayesinde her pazara özel fiyat ve şartları sunmaktayız.

 Otel + Uçak Rezervasyon Motoru Kurulumu & Yönetimi

     Otel için kurduğumuz rezervasyon motorunda "Sadece Otel" ve "Otel + Uçak" olarak iki farklı rezervasyon imkanını sunmaktayız.

     Sadece otel bölümünde misafirlere 3 farklı iptal seçeneği ve ödeme yöntemi sunulmaktadır. Ön ödemeli fiyat avantajı, yarı esnek fiyat avantajı veya esnek fiyat avantajı ile misafirler rezervasyon oluşturabilir.

     Otel + uçak bölümünde sadece ön ödemeli fiyat avantajı sunulmaktadır. Otel ve uçuş fiyat bilgisi ayrı olarak belirtilmemektedir. Otel + Uçak olarak toplam paket tutarı bilgisi verilmektedir.

     Otele ait sanal pos sistemimize tanımlandıktan sonra sistem kullanıma hazır hale gelmektedir.

     Rezervasyon motoru kurulumu, fiyatların yüklenmesi, fiyatların güncellenmesi, stop sale & open sale girişi, indirimlerin güncellenmesi, Release süresi değişikliği gibi tüm işlemler tarafımızca otelin vermiş olduğu andan itibaren maksimum 24 saat içinde işleme alınır.

Konuklardan Rezervasyon Tahsilatı Nasıl Gerçekleşir?

     Digital Hotel Care ile uçak biletini kesen partner firma arasındaki anlaşmaya istinaden uçuş bedeli rezervasyon aşamasında Digital Hotel Care tarafından havayolu şirketine ödenir.

     Biletin kesildiği tarihi takip eden ay başında Digital Hotel Care uçak biletlerine ait toplam tutarı otelden tahsil eder.

     Digital Hotel Care otelin online satış & dijital pazarlama departmanı olarak çalıştığından dolayı hiç bir zaman konuklardan tahsilat yapmaz. Otel için kurulan rezervasyon motoru üzerinden gerçekleşecek olan tüm tahsilatlar otelin resmi banka hesaplarına tanımlanır. Konuklar kredi kartı veya banka havalesi ile ödemeyi direkt olarak otele gerçekleştirir.

     Konaklamaya ait fatura otel tarafından misafirin bilgilerine göre oluşturulur ve misafire verilir.

     Digital Hotel Care hiçbir şekilde ödeme veya fatura işlemleri için otel ile konuk arasına girmez.

Misafir Uçuş Değişikliği veya İptali İsterse Ne Olur?

     Tüm kesilen biletler için yetki havayolu şirketine aittir. Misafirler uçuşla ilgili tüm talep ve görüşlerinde havayolu firması ile görüşmek zorundadır. Digital Hotel Care anlık olarak uçuş bilgilerini otelin resmi web sitesinden tüketiciye yansıttığından dolayı otelin veya Digital Hotel Care'in hiç bir şekilde uçuşlarla ilgili bir yetkisi veya tasarrufu bulunmamaktadır.

Rezervasyon Motorunun Maliyeti Nedir?

     Otel açısından ürünün en güzel yanı "0" maliyeti olmasıdır.

     Digital Hotel Care olarak önce kazandırırız sonra kazanırız. Tecrübemize ve gerçekleştirdiğimiz operasyonumuza güvendiğimizden dolayı rezervasyon motoru için kurulum, bakım veya kullanım ücreti bulunmamaktadır.

     Rezervasyon motoru üzerinden elde edilen rezervasyonlar için rezervasyon başına yüzdesel oranda yönetim ücreti almaktayız.

     Digital Hotel Care rezervasyon motoru, Kazan-Kazan ilkesiyle otelin en kârlı satış kanalı haline gelmektedir.

     Yurtdışı tur operatörlerinden ve yurt için acentelerden daha kârlı gelir elde edilmektedir.

Gelir Nasıl Sürdürülebilir Oluyor?

     Rezervasyon motorumuzdan elde edilen gelir acente tarafından elde edilen gelire göre %22 daha fazladır.

     Dolayısıyla rezervasyon başına Digital Hotel Care yönetim ücreti düştükten sonra kendi dijital pazarlama bütçesini oluşturan bir ekosisteme sahip olunmaktadır. Bu durumda bile otelin hedeflediği gelirden daha fazla gelir elde edilmektedir.

     Oteller için her zaman daha kârlı gelire sahip olan Digital Hotel Care rezervasyon motoru yönetimimiz sayesinde tüm organik ve ücretli trafikleri rezervasyon motoruna yönlendirilerek, kendi kendisini büyüten ve her geçen yıl daha kârlı sürdürülebilir bir satış & pazarlama ağına yatırım gerçekleştirilmiş olacaktır.

Antalya Online Satış ve Dijital Pazarlama Digital Hotel Care

DIGITAL HOTEL CARE

OTELİNİZİN ONLINE SATIŞ & DİJİTAL PAZARLAMA YÖNETİM PARTNERİ

bottom of page